OPIS

Poszukując oferty online, dzięki której można nabyć felgi do różnych typów pojazdów, warto zainteresować się propozycją sklepu internetowego, działającego na stronie xfelgi.pl. Jego kadra zaprasza do zapoznania się z dostępną listą sprzedażową. Obejmuje ona zróżnicowany asortyment, między innymi popularne felgi aluminiowe 16 cali i rozstawie 5x112.

Proponowane części to produkty fabrycznie nowe, wytwarzane przez znane marki, sprzedawane z gwarancją. Sklep realizuje też zamówienia hurtowe. Pracownicy chętnie nawiążą współpracę z właścicielami punków naprawczych lub serwisowych, o których zgłaszają się klienci, prosząc o wymianę kół czy felg. Dzięki szybkiej dostawie, jaką gwarantuje ze swojej strony kadra sklepu, potrzebne elementy będą gotowe do montażu w bardzo krótkim terminie.

W sprzedaży dostępne są również czujniki ciśnienia opon TPMS. Dostawca poleca ich zamówienie jako dobrze przemyślane uzupełnienie złożonego zamówienia o produkt, który ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

INFO


DODAJ OPINIE
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZAREJESTROWANE W OKOLICY


JGL

Sieradz

SANKRA

Łódź

Bonoidea

Łódź