OPIS

Planujesz organizację imprezy w plenerze? To atrakcyjna alternatywa dla dusznych murów. Dzięki temu możesz niemal dowolnie wybierać lokalizację całego wydarzenia. To też znaczna oszczędność, gdyż sale pod przyjęcia zazwyczaj są znacznie droższe. Nie oznacza to jednak, że jest to małe przedsięwzięcie. Zazwyczaj wymaga ono zorganizowania co najmniej kilku najważniejszych elementów:

  • namiotów,
  • nagłośnienia,
  • cateringu,
  • odpowiedniego wyposażenia.

Jeśli i Ty stoisz przed organizacją takiego wydarzenia, to firma Star Event jest w stanie zapewnić odpowiednie zadaszenie i przydatny sprzęt w Warszawie. Proponuje ona też meble na eventy utrzymane w nowoczesnym klimacie, a także vintage i ekologicznym. Klienci z wielu innych miast Polski, mogą też liczyć na dowiezienie wszystkich elementów na miejsce, zmontowanie ich, a po wszystkim – rozłożenie i powrotny transport. Dzięki tym rozwiązaniom zyskuje się realne oszczędności, a także profesjonalne przygotowanie całej oprawy.

Nie wybieraj półśrodków. Ta firma proponuje Ci szeroką obsługę, dzięki której zorganizujesz świetne przyjęcie. Sprawdź jej ofertę!

INFO


DODAJ OPINIE
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZAREJESTROWANE W OKOLICY


Wiki Przeprowadzki

Warszawa

Komputronik Biznes

Warszawa

DetoksVIP

Warszawa