OPIS

Od niedawna, bo od niespełna kilku lat, obowiązują w naszym kraju całkowicie nowe – dużo korzystniejsze dla obywateli, którzy mają problemy z regulowaniem długów – przepisy, odnośnie tak zwanej upadłości konsumenckiej.

Upadłość konsumencka jest pewną – upraszczając, ostateczną – metodą na poradzenie sobie z własną niewypłacalnością. W dużym skrócie, osoba, która zostanie objęta działaniem takiej regulacji, może liczyć na to, że powołany na jej rzecz syndyk umorzy wszystkie zaległe długi.

Droga do tego końcowego etapu jest dosyć żmudna i długotrwała. Jednak – na przykład w przypadku choćby wszystkich „frankowiczów” – może być zbawiennym ratunkiem. Możliwości, jakie daje upadłość konsumencka, znajdą odbiorców na Śląsku.

W Jaworznie działa od kilku lat kancelaria prawnicza, prowadzona przez Marię Kubiścik, oferująca właśnie  kompleksowe podejście do potrzeb wszystkich, potrzebujących fachowego wsparcia przy ustalaniu, czy przepisy o upadłości konsumenckiej będą obowiązywać także w ich przypadku.

INFO


DODAJ OPINIE
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZAREJESTROWANE W OKOLICY


RoyalDekor Ewelina Stępień

Kłobuck

Vertex S.A.

Czechowice – Dziedzice

DS PLATINUM Marcin Janik

Zabrze